Przejdź do treści
Strona główna » Informacja pod zamówienie

Informacja pod zamówienie

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest Aleksandra Pilipiuk prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ALBEG Aleksandra Pilipiuk w Warszawie. Twoje dane są przetwarzane w celu realizacji zamówienia, dokonania rozliczeń oraz ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane są też przetwarzane w celach marketingowych. Masz w szczególności prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności.

*pole obowiązkowe

□ Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem i Polityką prywatności oraz akceptuję ich treść*

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie informacje przydatne do Twojego biznesu, informacje o promocjach i nowościach w moim sklepie internetowym, potrzebuję na to Twojej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją cofnąć w dowolnym momencie, ze skutkiem na przyszłość, pisząc na adres: [kontak@prawomalegobiznesu.pl] albo klikając w link dostępny w przesyłanych Ci wiadomościach.

□ Tak, chcę otrzymywać od Aleksandry Pilipiuk prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą ALBEG Aleksandra Pilipiuk w Warszawie informacje handlowe, w tym oferty, informacje o promocjach, newsletter drogą elektroniczną (w szczególności e-mail, SMS, MMS, wiadomość za pośrednictwem komunikatora w ramach platformy społecznościowej) na podane przeze mnie w formularzu dane kontaktowe. 

□ Tak, chcę otrzymywać od Aleksandry Pilipiuk prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą ALBEG Aleksandra Pilipiuk w Warszawie informacje handlowe, w tym oferty, informacje o promocjach przez telefon na podany przeze mnie w formularzu numer telefonu.