Przejdź do treści
Strona główna » Informacja pod zamówienie

Informacja pod zamówienie

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest Aleksandra Pilipiuk prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ALBEG Aleksandra Pilipiuk w Warszawie. Twoje dane są przetwarzane w celu realizacji zamówienia, dokonania rozliczeń oraz ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane są też przetwarzane w celach marketingowych. Masz w szczególności prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności.

*pole obowiązkowe

□         Przeczytałem/am i akceptuję Politykę Prywatności i Regulamin. * 

□         Wyrażam zgodę na wykonanie umowy w całości i dostarczenie mi treści cyfrowej w postaci zamawianego produktu przed upływem 14 – dniowego terminu do odstąpienia od umowy. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażając powyższą zgodę tracę prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od zawarcia umowy. 

□ Tak, chcę otrzymywać od Aleksandry Pilipiuk prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą ALBEG Aleksandra Pilipiuk w Warszawie informacje handlowe, w tym oferty, informacje o promocjach przez telefon na podany przeze mnie w formularzu numer telefonu.