Przejdź do treści

Chcesz umówić się na konsultacje? Wypełnij ten formularz, aby się ze mną skontaktować.Konsultację możesz opłacić w moim sklepie internetowym wybierając opcję 30 lub 60 minut, aby to zrobić kliknij tutaj.

Potrzebujesz wsparcia na większą liczbę godzin? Sprawdź moje pakiety! Kliknij tutaj.


Napisz do mnie

kontakt@prawomalegobiznesu.pl


Administratorem danych osobowych podanych w formularzu umówienia konsultacji jest Aleksandra Pilipiuk prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ALBEG Aleksandra Pilipiuk w Warszawie. Twoje dane podane w formularzu  są przetwarzane w celu umówienia konsultacji i poinformowania Cię o jej terminie. Masz w szczególności prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie informacje przydatne do prowadzenia Twojego biznesu, informacje o promocjach i nowościach w moim sklepie internetowym, potrzebuję na to Twojej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją cofnąć w dowolnym momencie, ze skutkiem na przyszłość, pisząc na adres: [kontakt@prawomalegobiznesu.pl] albo klikając na link dostępny w przesyłanych Ci wiadomościach.